ENG   ES   УКР  РУС   GER  
міжнародні вантажоперевезення / TBN company
tel:    +38 093 047 16 63        for call to Ukraine:    +38 067 551 27 74
menu
[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Транспортный форум. Международная авиа перевозка » Справочник автомобильные дороги. Отзывы перевозчиков » Автомобильные Дороги Украины » Автодорога М-11 Львов — п.п. Шегины (Львов — п.п. Шегины (на Краков))
Автодорога М-11 Львов — п.п. Шегины
TBNДата: Вс, 15.09.2013, 11:44 | Сообщение # 1
Группа: Администраторы
Сообщений: 1181
Статус: Offline
Автодорога М-11 Львов — п.п. Шегины (на Краков)
Автодорога М-11 — автомобильная дорога на территории Украины международного значения Львов —Шегини — государственная граница с Польшей. Проходит по территории Львовской области.
Начинается во Львове, проходит через Городок, Мостиску и заканчивается на пропускном пункте Шегини, ведущем на Краков в Польше.
Общая протяжённость — 72,1 км.

8 вересня 2013  їхав по маршруту Львів-Сколе- Нижні Ворота- Воловець- Міжгір'я- озеро Синевир.
Львів- Сколе- тверда 4. Що особливо сподобалось, що деякі ділянки дороги, не просто підремонтували, а повністю зробили новими.

Сколе- Нижні Ворота також 4. Особлива Увага від знаку с. МОХНАТЕ, Якщо їхати в напрямку Львова, то можна трохи пострибати
Нижні ворота- Воловець- сер. швидкість 60 км.  Дорога на трійку. Але цілком нормальна як для сільської. 
Воловець- Міжгір'я- Сер. швидкість 70-90 км.Від Воловця до с. Пилипець трохи розбита, але далі в нормальному стані. 
Міжгір'я- Синевир,- Дорога абсолютно проїздна, більш менш відремонтована, стан на 3., але потрібно бути уважним тому що трапляються  дуже великі ями, також не радив би там їхати вночі. Останні 10 км. до озера просто жах а не дорога  . Асфальт місцями, сер. швидкість 20 км.
 
Транспортный форум. Международная авиа перевозка » Справочник автомобильные дороги. Отзывы перевозчиков » Автомобильные Дороги Украины » Автодорога М-11 Львов — п.п. Шегины (Львов — п.п. Шегины (на Краков))
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: