menu

Авіаперевезення вантажів

TBN company надає професійні послуги і обслуговує своїх клієнтів через агентську мережу по міжнародній Авіадоставка вантажів практично в будь-яку країну: (Європа, Азія, Північна і Південна Америка, Африка, Австралія).

 

Чому варто здійснювати авіаперевезення вантажів з TBN company

 

Команда TBN – це команда фахівців-перевізників з різноманітним досвідом роботи у сфері перевезень по всьому світу. Ми робимо доставки вантажів у найвіддаленіші країни світу. Авіаперевезення вантажів займають значну частину нашої роботи. Розробка плану перельотів, завантажень товару, страхування вантажу, підготовка товарних документів для проходження митниць та інші підготовчі роботи – все це і багато інші роблять співробітники компанії TBN, намагаючись максимально полегшити авіаперевезення Вашого вантажу і зробити його безпечним.

Працювати з нами вигідно і зручно. Ми виконуємо повний перелік послуг із супроводу перевезення вантажу повітряним транспортом. Вартість наших послуг завжди диференціюється і залежить від багатьох умов і факторів доставки.

 

Ми готові запропонувати своїм клієнтам 4 види авіаперевезень:

 

 1. Економ – доставка за принципом «довше, але дешевше». Термін доставки – 6-10 днів. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні час, то це хороший спосіб заощадити на транспортуванні вантажу. Якість обслуговування та контроль за вантажем, безумовно, зберігається на належному рівні.
 2. Стандарт – тип доставки, при якому органічно поєднуються час доставки (до 4-х днів) і вартість.
 3. Преміум – експрес-доставка 24/7 для особливо цінних або термінових вантажів. На Ваше замовлення вантаж може бути відправлений на умовах преміум. Послуга передбачає особливий статус авіавантажам, що передбачає деякі привілеї, пов'язані саме з процесом транспортування. Наприклад, стикування авіарейсів, задіяних у перевезенні, буде проходити набагато простіше і зручніше. Так, преміум вантаж зобов'язує авіасудно вилітати з аеропорту тільки взявши на борт преміум вантаж. Тобто, затримка в передачі вантажу на борт впливає на розклад вильоту судна.
 4. Чартер – перевезення великих або негабаритних вантажів повітряним шляхом. Як відомо, чартерні рейси – нерегулярні. При замовленні чартерного авіаперевезення, виліт повністю підлаштовується під потреби замовника. Так, літак вилетить рівно в строк, маршрут польоту прокладається індивідуально, а також заздалегідь прорахуються всі важливі для організації чартеру моменти.

 

Митне оформлення авіавантажу і непрямі платежі

 

Міжнародні авіаперевезення вантажів завжди супроводжуються митними процедурами, які часто досить складні і заплутані. Митна процедура має на увазі підготовку декларації на вантаж, сплату податків і зборів, таких як акциз, ПДВ, мито. Крім того, існує ряд непрямих витрат, пов'язаних, наприклад, з оплатою за видачу ліцензії, зберіганням товарів на митному складі та їх транспортуванням. Так, всіма подібними процедурами займається перевізник. Неправильне оформлення документів може стати фатальним і привести до проблем на митниці. Тариф на авіафрахт не єдиний в розрахунку вартості авіаперевезення вантажу, будьте уважні, перевізник зобов'язаний надати Вам всі розрахунки, включаючи непрямі платежі. Якщо такої інформації не надали агенти нашої Компанії, зверніться в Службу Контролю Якості / Quality Control Service, контакти внизу сторінки. Щоб виключити подібні ризики, поставтеся до вибори транспортної компанії відповідально.

 

Наша компанія розробляє індивідуальну систему тарифікації для кожного замовника і пропонує різні вигідні програми співпраці.

 

Ваша присутність в аеропорту, як при відправці, так і при отриманні вантажу, не обов'язкова!

 

Експорт з України. Авіадоставка на експорт здійснюється через міжнародний аеропорт Бориспіль та Київ (Жуляни). Ваш вантаж може перебувати в будь-якій точці України. Ми організуємо його перевезення наземним транспортом до аеропорту, оформлення митних процедур безпосередньо в аеропорту, забронюємо і відправимо оптимальним за ціною і термінами доставки авіаперевізником. Доставка можлива до аеропорту країни прибуття, або, якщо це необхідно, можемо організувати доставку DOOR to DOOR, з розмитненням вантажу в країні призначення.

Імпорт в Україну. Імпортні поставки авіатранспортом також здійснюються через аеропорт Бориспіль та Київ. Залежно від умов поставки товару, організуємо забір вантажу на складі відправника, його замитнення і доставку авіаперевізником в Україні (умови поставки Ex-works), його розмитнення в аєропорту і доставку автомобілем в будь-яку точку України.

 

Переваги перевезення авіатранспортом:

1. Вантажі доставляються в найкоротший час (в десятки разів швидше, ніж наземним і морським видами транспорту).

2. Вантажі краще захищені і схильні до меншої кількості можливих проблем (за допомогою авіаперевезень можна перевозити і небезпечні вантажі).

3. Вантажі можна доставляти практично з будь-якої точки земної кулі (включаючи країни, куди доставка вантажів іншими способами виявляється проблематичною або неможливою).

4. При доставці авіатранспортом в обов'язковому порядку здійснюється страхування вантажу від пошкоджень і втрати.

 

Перевезення вантажів здійснюється як в пасажирських літаках, так і вантажними рейсами, що дає можливість вибрати оптимальний варіант за ціною, терміну доставки. Розгалужена партнерська мережа надає унікальну можливість розробляти найкоротший і вигідний маршрут і пропонувати оптимальний тариф для доставки вантажів.

 

 

 

Категорії авіавантажів

 

Авіаперевезення вантажні наступних категорій:

 • генеральні
 • небезпечні
 • цінні
 • швидкопсувні
 • великовагові і великогабаритні
 • що вимагають термінової доставки протягом короткого часу.

 

На вартість послуги впливає досить багато факторів, основні з яких:

 • тип вантажу, що перевозиться, його обсяг і габаритні розміри
 • терміновість виконання замовлення
 • необхідність юридичного супроводу на всіх етапах перевезення
 • страхування вантажу

 

На всіх етапах міжнародного авіаперевезення вантажів кваліфікований фахівець постійно контролює процес транспортування, уважно фіксує всілякі неточності і регулює їх. Але в цьому процесі важлива допомога замовника – від правильності і чіткості заповнення документів залежить, як оперативно і якісно будуть діяти співробітники компанії. Спільна співпраця стане запорукою успішного логістичного проекту.

 

Міжнародні авіаперевезення вантажів здійснюються за такими схемами: «аеропорт-аеропорт», «від дверей до дверей» або в іншій зручній для замовника формі. Гарантуємо якість послуг, що надаються, своєчасність доставки, збереження наданого вантажу. Оптимальні логістичні пропозиції для авіадоставки вантажів забезпечать швидкість і надійність вантажних авіаперевезень і дозволять замовнику заощадити кошти, завдяки вибору оптимального тарифу.

 

Логістичний розрахунок, виконаний точно і детально, допомагає ефективно вирішувати найважчі завдання, пов'язані з міжнародним авіаперевезенням вантажів. Узята компанією відповідальність за збереження вантажу, своєчасну доставку і виконання всіх умов договору гарантує професійне авіатранспортування. Від якості виконання взятих на себе зобов'язань з авіаперевезень вантажів залежить репутація нашої компанії, а те, що до сих пір вона залишається бездоганною – свідчить про сумлінне виконання всіх покладених на нас завдань, кваліфікований підхід до організації авіаперевезення вантажів і про наявність надійної партнерської мережі.

 

Клієнт у нас може отримати необхідну консультацію в питаннях митного законодавства, правил і умов міжнародних авіаперевезень вантажів.

 

 • Проведення із закордонним вантажовідправником попередніх переговорів з метою узгодження питань майбутнього міжнародного перевезення;
 • Митне оформлення вантажів в країні відправлення;
 • Доставка вантажів від складу відправника вантажу до складу аеропорту вильоту;
 • Обробка та маркування вантажів в аеропорту вильоту;
 • Вибір оптимального маршруту перевезення;
 • Організація міжнародного авіаперевезення за принципом: швидкість, гарантія цілісність доставки, оптимальна вартість.

 

По прибуттю вантажів в аеропорт України ми надаємо наступні послуги:

 • Митне оформлення імпортних і транзитних вантажів
 • Обробка вантажів в аеропорту прибуття
 • Розміщення вантажів на митно-ліцензійному складі
 • Доставка вантажів автомобільним або авіаційним транспортом по всій території України на протязі 24 годин з моменту прибуття
 • Страхування вантажів здійснюється по всьому маршруту слідування.

 

 Згідно з підрахунками Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA) авіаперевезення займають 35% від усього міжнародного вантажопотоку. Також звіт IATA за 2015 рік показав, що відсоток вантажних авіаперевезень в світі виріс на 5,3%. Цей показник перевершив усі сподівання Асоціації. Авіаперевезення вантажів демонструють сталу тенденцію зростання, хоч і не яскраво виражену. Це означає, що популярність повітряного транспорту збільшується, залишаючись найбільш швидким способом доставки.

 

   На сьогоднішній день авіаперевезення товарів стали однією з найбільш стандартизованих і врегульованих галузей. Правила повітряного транспортування вантажів максимально повно регламентують порядок авіаперевезень з точки зору їх безпеки і пунктуальності виконання. Крім цього, зведення правил IATA регулюють відносини між учасниками як ланками єдиного ланцюжка кожного авіаперевезення.

 

   Дотримання всіх міжнародних стандартів і правил авіаперевезень товарів – обов'язкове і дуже відповідальне завдання, за виконання якого повинен братися виключно професійний перевізник. Міжнародна транспортна компанія TBN знає, як провести авітранспортування вантажу безпечно і в зазначені терміни.

 

Типи авіаперевезень підвищеної уваги

 

Крім звичайних вантажів, існує ряд товарів, перевезення яких вимагає підвищеної уваги і пильності. Ми наведемо три основних типи складних авіаперевезень.

 

 • Авіаперевезення небезпечних вантажів

 

Сюди відносяться: клеї, фарби, лаки, аерозолі, хімічні речовини і гази, кислоти та радіоактивні речовини, автомобілі, інше. До перевезенні небезпечних вантажів варто відноситься гранично уважно, так як тут діють особливі умови перевезення. Небезпечні вантажі відносяться до одного з дев'яти класів небезпеки, прийнятими ООН. Кожен клас небезпеки передбачає наявність певної упаковки. Також є два види приписів з авіаперевезення вантажу:

 • Технічні інструкції Міжнародної Організації Транспортної Авіації (ICAO).
 • Правила перевезення небезпечних вантажів (Danderous Goods Regulations), розроблені IATA.

 

 • Авіаперевезення швидкопсувних вантажів.

 

Сюди відносяться: продукти, рослини, квіти, ліки. Це один з найбільш складних і трудомістких заходів. Міжнародні вантажні авіаперевезення здійснюються при використанні рефрижераторів  – охолоджувальних контейнерів, які підтримують потрібний клімат всередині для збереження швидкопсувного вантажу. Для кожного вантажу такий мікроклімат різний, тому важливо налаштувати рефрижератор на судно завчасно.

 

Термінове авіаперевезення вантажів: вартість може бути вище, через можливі додаткові витрат, такі як використання сухого льоду, залучення співробітників авіакомпанії до контролю температурного режиму на вимогу замовника.

 

Служба контролю якості / Quality Control Service: +380634514884