menu

Перевезення Андорра Україна. Доставка з/у Андорру. Імпорт, експорт Андорри. Вантажоперевезення комерційних вантажів будь-якої складності, оперативно і надійно

 • Автомобільні перевезення збірних вантажів
 • Повітряні вантажоперевезення
 • Документарна підтримка і консалтинг ЗЕД клієнта
 • Залізничні перевезення
 • Морські перевезення збірних вантажів (LCL)
 • Морські контейнерні перевезення (FCL)
 • Мультимодальні перевезення
 • Обслуговування на консолідаційних складах
 • Проектні перевезення
 • Перевезення небезпечних вантажів
 • Перевезення вантажів на будь-яких умовах INCOTERMS від EXW до DDP
 • Страхування вантажів
 • Експортне та імпортне митне оформлення

Важливо! Попередньо ознайомтеся з обмеженнями, правилами митного оформлення, митних платежів та перевезень при експорті/імпорті Андорри. Проконсультуйтеся у фахівця по напрямку як вирішити Ваші запитання (інформація на сторінці нижче). Це дозволить уникнути тяганини з митними органами при доставці і зайвих витрат з транспортними компаніями.

Авіаперевезення Андорра

  Авіадоставка з Андорри - найшвидший спосіб перевезення вантажів. При відправці Вашого карго з Андорри наші агенти заберуть вантаж у відправника, кваліфікований персонал обробить і оформить експортні декларації, а також всі необхідні документи в аеропорту. По прибуттю вантаж приймається в аеропорту України з повним митним очищенням. У результаті клієнт отримує вантаж без необхідності самостійно оформляти документи. Ми використовуємо прямий експорт від місцевих авіакомпаній у Андоррі, тому тарифи мінімальні. Відправка вантажів у Андорру проходить за аналогічною схемою. Ми забираємо вантаж у клієнта, оформляємо і відправляємо вантажоодержувачу. Виконуємо попередній прорахунок, оперативне бронювання, реальний запит статусу знаходження вантажу. За консультацією та прорахунками зверніться за телефоном +38 (067) 825 51 51 або оформіть простий запит нижче.

Морські перевезення Андорра

  Доставка контейнера з Андорри: ми можемо доставити як повний контейнер з Андорри (FCL), так і збірні вантажі з Андорри (неповний контейнер LCL), що істотно заощадить вартість доставки з Андорри. Морські перевезення вантажів виконуються провідними судноплавними компаніями CSCL, COSCO, WANHAI, OOCL, MSC, YANGMING, PIL, EVER GREEN, MAERSK, CMA, ZIM та ін. Можливі варіанти швидкого, за помірними цінами перевезення морським транспортом, економнішого - тривалішого. Ми можемо організувати обслуговування від дверей до дверей із Андорри в порти Європи, Чорного моря, Середземного моря. Спеціальними контейнерами: перевезення заморожених вантажів рефрижераторними контейнерами (рефконтейнер), компаніями EVERGREEN, COSCO, MOL, APL, YML і MSC, які включають в себе перевезення м'яса, овочів, фруктів, морських продуктів. Детальніше ознайомитися з правилами як перевозять контейнер.

Автомобільні перевезення Андорра

   Автоперевезення вантажів у Андоррі. Партнерська мережа дозволяє доставити вантаж у Андоррі автомобільним транспортом в будь-яку точку за вказівкою замовника. Також маємо можливість прийняти вантаж за адресою на склад тимчасового зберігання для митного оформлення та виконання формальностей подальшої доставки з Андорри.

Митні послуги Андорра

  Митне оформлення у Андоррі (замитнення, розмитнення). Документація імпорту, експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження, інші спеціальні послуги митного очищення у Андоррі. Послуги митного брокера у Андоррі: подача заявки на імпорт і експорт товарів, огляд товару та інші послуги пов'язані з митними формальностями, послуги з транзиту без безпосередньої присутності замовника. Детально ознайомитися з правилами та послугами: митне оформлення.

Склад Андорра

  Складська логістика у Андоррі, складські термінали для консолідації та обробки вантажу. Послуги складу у Андоррі: ми можемо надати клієнтам широкий спектр послуг складського зберігання та складування різних товарів, транспортування, розподілу, упаковки, маркування, зважування, вимірювання, упаковки плівкою та інші послуги для подальшої відправки, прийому вантажу у Андоррі.

Мультимодальні перевезення АндорраМорські + Автоперевезення Андорра. Морські + Залізничні перевезення Андорра

Вартість перевезення з / у Андорру вантажів, вартість доставки з / у Андорру товару. Терміни доставки з Андорри.

Скільки коштує доставка з Андорри оперативно порахує менеджер по Вашому запиту:

Як до Вас звертатись *:
Ваш E-mail для зв'язку *:
Контактний телефон:
Зміст запиту *:

 АВИА  ПЕРЕВОЗКИАВТО ПЕРЕВОЗКИ МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ
Сертифицированный агент

тел.: +38 044 209 17 85
тел.: +38 093 047 16 63 
(Viber) 
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net
Менеджер направления

тел.: +38 067 446 75 30
тел.: 
+38 063 451 48 84 (Viber)
скайп: tbncom82
эл. адрес: tbncom82@
ukr.net
Менеджер направления

тел.: +38 067 825 51 51
тел.: 
+38 063 451 48 84  (Viber)
скайп: tbncom
эл. адрес: 
tbncom@ukr.net
Імпорт з Андорри. Послуги імпортера/експортера 

  При необхідності ввезти вантаж (товар) з Андорри одноразово або на постійній основі виконується повний комплекс зовнішньоекономічної діяльності. Сприяння з постачальниками у Андоррі: пошук, перевірка постачальників за заданими параметрами. Складання зовнішньоекономічних контрактів, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Здійснюємо розрахунок з постачальниками, валютні банківські операції, купівлю валюти. Виконуємо митне оформлення імпорту, без акредитації замовником на митниці, що також виключить необхідність спілкування з представниками митних органів та контролюючих інстанцій. Ця послуга прискорить процедуру і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Здійснюємо найменш витратне транспортування вантажу (товару) маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). Ми доставляємо одиничні (зразки) і повні партії. У комплексі, після проходження формальних митних процедур вантаж доставляється клієнту юридично «готовим» до передачі в торгівлю чи у виробництво. Проконсультуйтеся: +38 (067) 446 75 30, Сергій Терлецький.

Експорт у Андорру

  Оформлення та відправка вантажу (товару) нерезиденту. Пошук постачальників в Україні, сприяння українським виробникам (постачальникам) в зовнішньоекономічній діяльності. Взаєморозрахунки, всі валютні банківські операції, купівля / продаж валюти. Складання зовнішньоекономічного контракту, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Митне оформлення експорту, без акредитації замовником на митниці, оформлення дозвільних документів експорту, процедури і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Транспортування вантажу (товару), підбір та виконання найменш витратного перевезення - використовуючи консолідаційні склади доставляємо як одиничні партії (зразки), так і повні - маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж/д). Проконсультуйтесь: +38 (067) 446 75 30, Сергій Терлецький.

Доставка із Андорри для приватних осіб

  Як відбувається доставка: Вантаж (куплений товар у Андоррі) відправляється на найближчий склад. Виконується перевезення із Андорри на склад в Україні. Замовник може забрати вантаж (товар) самостійно або виконується відправка будь-якою кур'єрською службою України на найближче відділення зручне для Замовника.

Купити у Андоррі

  Ми можемо купити з доставкою у Андоррі товари, запчастини, обладнання та інше, розрахуватися з Вашим постачальником (оплатити товар), доставити в Україну у відповідності з усіма законами і правилами митного контролю та оформлення, із закриттям експортних і транзитних документів (EX, T1), з оплатою всіх податків та мит і, що важливо для Вашого продавця, поверненням ПДВ (VAT), що заощадить Вам істотно вартість покупки у Андоррі. Можливе перевезення особистих речей без зайвих незручностей для Замовника: замитнити / розмитнити вантаж, як перевезення для приватної особи.

Доставка у Андорру для приватних осіб

  Як відбувається перевезення у Андорру: Замовник доставляє вантаж (товар) на склад самостійно або відправляє будь-якою зручною кур'єрською службою України на склад TBNcom. При необхідності виконується митне оформлення вантажу та перевезення з України у Андорру, з доставкою курєрською службою Андорри за адресою Замовника.

Пошта Андорри
Відстеження із Андорри посилок

CorreosCorreos     Обслуговуючий експрес оператор Андорри. Відстеження поштових відправлень Андорри: підтримується

La PosteLa Poste   Обслуговуючий поштовий оператор Андорри. Відстеження поштових відправлень Андорри: підтримується

Морські контейнерні перевезення Андорри. Відстеження контейнерів.

Ocean Tracing

Кур'єрські служби Андорри

Співпраця в Андоррі