menu

Перевезення Великобританія Україна. Доставка з/у Великобританію. Імпорт, експорт Великобританії. Вантажоперевезення комерційних вантажів будь-якої складності, оперативно і надійно

 • Автомобільні перевезення збірних вантажів
 • Повітряні вантажоперевезення
 • Документарна підтримка і консалтинг ЗЕД клієнта
 • Залізничні перевезення
 • Морські перевезення збірних вантажів (LCL)
 • Морські контейнерні перевезення (FCL)
 • Мультимодальні перевезення
 • Обслуговування на консолідаційних складах
 • Проектні перевезення
 • Перевезення небезпечних вантажів
 • Перевезення вантажів на будь-яких умовах INCOTERMS від EXW до DDP
 • Страхування вантажів
 • Експортне та імпортне митне оформлення

Важливо! Попередньо ознайомтеся з обмеженнями, правилами митного оформлення, митних платежів та перевезень при експорті/імпорті Великобританії. Проконсультуйтеся у фахівця по напрямку як вирішити Ваші запитання (інформація на сторінці нижче). Це дозволить уникнути тяганини з митними органами при доставці і зайвих витрат з транспортними компаніями.

Перевезення з Англії для юридичних осіб. Доставка з Англії для фізичних осіб

Представництва регіональних партнерів з вантажоперевезень всіма видами транспорту у Великобританії: Лондон, Бірмінгем, Глазго, Белфаст, Манчестер, Единбург, Ліверпуль.

Авіаперевезення Великобританія

  Авіадоставка з Великобританії - найшвидший спосіб перевезення вантажів. При відправці Вашого карго з Великобританії наші агенти заберуть вантаж у відправника, кваліфікований персонал обробить і оформить експортні декларації, а також всі необхідні документи в аеропорту. По прибуттю вантаж приймається в аеропорту України з повним митним очищенням. У результаті клієнт отримує вантаж без необхідності самостійно оформляти документи. Ми використовуємо прямий експорт від місцевих авіакомпаній у Великобританії, тому тарифи мінімальні. Відправка вантажів у Великобританію проходить за аналогічною схемою. Ми забираємо вантаж у клієнта, оформляємо і відправляємо вантажоодержувачу. Виконуємо попередній прорахунок, оперативне бронювання, реальний запит статусу знаходження вантажу. За консультацією та прорахунками зверніться за телефоном +38 (067) 825 51 51 або оформіть простий запит нижче.

Морські перевезення Великобританія 

  Доставка контейнера з Великобританії: ми можемо доставити як повний контейнер з Великобританії (FCL), так і збірні вантажі з Великобританії (неповний контейнер LCL), що істотно заощадить вартість доставки з Великобританії. Морські перевезення вантажів виконуються провідними судноплавними компаніями CSCL, COSCO, WANHAI, OOCL, MSC, YANGMING, PIL, EVER GREEN, MAERSK, CMA, ZIM та ін. Можливі варіанти швидкого, за помірними цінами перевезення морським транспортом, економнішого - тривалішого. Ми можемо організувати обслуговування від дверей до дверей із Великобританії в порти Європи, Чорного моря, Середземного моря. Спеціальними контейнерами: перевезення заморожених вантажів рефрижераторними контейнерами (рефконтейнер), компаніями EVERGREEN, COSCO, MOL, APL, YML і MSC, які включають в себе перевезення м'яса, овочів, фруктів, морських продуктів. Детальніше ознайомитися з правилами як перевозять контейнер.

Мультимодальні перевезення Великобританія

  Мультимодальні вантажоперевезення з Великобританії у Східну Європу (Естонія, Латвія, Литва, Білорусь, Україна, Молдова), Росію, Центральну Азію (Узбекистан, Киргизстан, Туркменістан, Таджикистан), Північну Європу (Данія, Норвегія, Швеція, Фінляндія), Грузію, Вірменію, Азербайджан. Мультимодальні перевезення вантажів виконуються від дверей до дверей: перевезення морським і залізничним транспортом, морські та автоперевезення, морським і річковим транспортом.

Морські + Автоперевезення Великобританія

  Виконуються за схемою: пункт відправки у Великобританії - Одеса порт, Іллічівськ порт, Південний, Херсон, Миколаїв, Маріуполь; або Гдиня / Гданськ порт - пункт призначення, Київ, Кишинів, Мінськ, інші міста Європи; або - порт Санкт-Петербург, Москва, Твер, Кишинів, Тихвін, Великий Новгород, інші міста Росії. або - Котка / Рига / Таллінн порти міст Росії; або порт Поті в Грузію, Вірменію, Азербайджан, Казахстан.

Морські + Залізничні перевезення Великобританія

   Виконуються в: Одеса порт в Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг інші міста Європи та Росії - порт Східний / Владивосток порт, в Челябінськ, Єкатеринбург, Новосибірськ, Іркутськ, Самара, Москва, Казань, Перм, інші міста Росії.

Склад Великобританія

  Складська логістика у Великобританії, складські термінали для консолідації та обробки вантажу. Послуги складу у Великобританії: ми можемо надати клієнтам широкий спектр послуг складського зберігання та складування різних товарів, транспортування, розподілу, упаковки, маркування, зважування, вимірювання, упаковки плівкою та інші послуги для подальшої відправки, прийому вантажу у Великобританії.

Автомобільні перевезення Великобританія

  Автоперевезення вантажів у Великобританії. Партнерська мережа дозволяє доставити вантаж у Великобританії автомобільним транспортом в будь-яку точку за вказівкою замовника. Також маємо можливість прийняти вантаж за адресою на склад тимчасового зберігання для митного оформлення та виконання формальностей подальшої доставки з Великобританії.

Митні послуги Великобританія

  Митне оформлення у Великобританії (замитнення, розмитнення). Документація імпорту, експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження, інші спеціальні послуги митного очищення у Великобританії. Послуги митного брокера в Великобританії: подача заявки на імпорт і експорт товарів, огляд товару та інші послуги пов'язані з митними формальностями, послуги з транзиту без безпосередньої присутності замовника. Детально ознайомитися з правилами та послугами: митне оформлення.

Склад відповідального зберігання

  Ангар "А". Площа 600 м2 Розміри приміщення: довжина - 54 м, ширина - 12м, висота складування до 5 м. Розстановка на стандартних палетах 0,80м х 1,20 м. На площі поміщається 380 «місце-палет», в 2 яруси - 760 «місце-палет». Розстановка на нестандартних палетах 1,00м х 1,20м. На площі поміщається 295 «місце-палет», у 2 яруси - 590 «місце-палет». Розстановка на нестандартних палетах 1,20м х 1,40м На площі поміщається 220 «місце-палет», у 2 яруси - 440 «місце-палет». Обладнаний кран-балкою вантажопідйомністю до 3 т, дозволяє виконувати навантажувально-розвантажувальні роботи з автотранспорту безпосередньо в приміщенні. Площа для складування на відкритих майданчиках становить 1600 кв. м, розрахований на зберігання 1200 «місце-палет»

Консолідаційний склад

  Ангар "В". Площа 800 м2. Розміри будівлі: довжина - 68 м, ширина - 12м, висота складування до 5 метрів. Розстановка на стандартних палетах 0,80м х 1,20 м. На площі розміщається 400 «місце-палет», у 2 яруси - 800 «місце-палет». Розстановка на нестандартних палетах 1,00м х 1,20м. На площі розташовуються 310 «місце-палет», у 2 яруси - 620 «місце-палет». Розстановка на нестандартних палетах 1,20м х 1,40м. На площі розміщається 240 «місце-палет», у 2 яруси - 480 «місце-палет». Територія складського комплексу охороняється, діє пропускна система.

Вартість перевезення з / у Великобританії вантажів, вартість доставки з / у Великобританії товару. Терміни доставки з Великобританії.

Скільки коштує доставка з Великобританії оперативно порахує менеджер по Вашому запиту:

Як до Вас звертатись *:
Ваш E-mail для зв'язку *:
Контактний телефон:
Зміст запиту *:

 АВИАПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
тел.: +38 093 047 16 63
Viber, WhatsApp: +38 093 047 16 63
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ 
Менеджер направления
тел.: +38 067 825 51 51
Viber, WhatsApp : +38 093 047 16 63
скайп: tbncompany
эл. адрес: tbncom@ukr.net
 АВТОПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
тел.: +38 067 583 38 24
Viber, WhatsApp: +38 063 775 38 83
скайп: tbncompany
эл. адрес: tbncom12@ukr.net
ТАМОЖЕННОЕ ОФОРМЛЕНИЕ
 таможенный брокер
тел.: +38 063 451 48 84
Viber, WhatsApp: +38 067 580 36 62
скайп: tbncompany
эл. адрес: tbncom@ukr.net
 ИМПОРТ/ЭКСПОРТ
для юр. лиц, для физ. лиц
тел.: +38 063 451 48 84
Viber, WhatsApp: +38 067 580 36 62
скайп: tbncompany
эл. адрес: tbncom@ukr.net


 
Коли вам потрібне швидке, надійне і персональне обслуговування - ми тут, щоб відповісти.

Імпорт з Великобританії. Послуги імпортера/експортера 

  При необхідності ввезти вантаж (товар) з Великобританії одноразово або на постійній основі виконується повний комплекс зовнішньоекономічної діяльності. Сприяння з постачальниками у Великобританії: пошук, перевірка постачальників за заданими параметрами. Складання зовнішньоекономічних контрактів, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Здійснюємо розрахунок з постачальниками, валютні банківські операції, купівлю валюти. Виконуємо митне оформлення імпорту, без акредитації замовником на митниці, що також виключить необхідність спілкування з представниками митних органів та контролюючих інстанцій. Ця послуга прискорить процедуру і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Здійснюємо найменш витратне транспортування вантажу (товару) маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). Ми доставляємо одиничні (зразки) і повні партії. У комплексі, після проходження формальних митних процедур вантаж доставляється клієнту юридично «готовим» до передачі в торгівлю чи у виробництво. Проконсультуйтеся: +38 (067) 446 75 30, Сергій Терлецький.

Експорт у Великобританію

  Оформлення та відправка вантажу (товару) нерезиденту. Пошук постачальників в Україні, сприяння українським виробникам (постачальникам) в зовнішньоекономічній діяльності. Взаєморозрахунки, всі валютні банківські операції, купівля / продаж валюти. Складання зовнішньоекономічного контракту, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Митне оформлення експорту, без акредитації замовником на митниці, оформлення дозвільних документів експорту, процедури і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Транспортування вантажу (товару), підбір та виконання найменш витратного перевезення - використовуючи консолідаційні склади доставляємо як одиничні партії (зразки), так і повні - маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). Проконсультуйтесь: +38 (067) 446 75 30, Сергій Терлецький.

Доставка із Великобританії для приватних осіб

  Як відбувається доставка: Вантаж (куплений товар у Великобританії) відправляється на найближчий склад. Виконується перевезення із Великобританії на склад в Україні. Замовник може забрати вантаж (товар) самостійно або виконується відправка будь-якою кур'єрською службою України на найближче відділення зручне для Замовника.

Купити у Великобританії

  Ми можемо купити з доставкою у Великобританії товари, запчастини, обладнання та інше, розрахуватися з Вашим постачальником (оплатити товар), доставити в Україну у відповідності з усіма законами і правилами митного контролю та оформлення, із закриттям експортних і транзитних документів (EX, T1), з оплатою всіх податків та мит і, що важливо для Вашого продавця, поверненням ПДВ (VAT), що заощадить Вам істотно вартість покупки у Великобританії. Можливе перевезення особистих речей без зайвих незручностей для Замовника: замитнити / розмитнити вантаж, як перевезення для приватної особи.

Доставка у Великобританію для приватних осіб

  Як відбувається перевезення у Великобританію: Замовник доставляє вантаж (товар) на склад самостійно або відправляє будь-якою зручною кур'єрською службою України на склад TBNcom. При необхідності виконується митне оформлення вантажу та перевезення з України у Великобританію, з доставкою курєрською службою Великобританії за адресою Замовника.

Пошта Великобританії
Відстеження із Великобританії посилок

Broadcast Freight ServicesBroadcast Freight Services
Английский вантажоперевізник. Відстеження вантажів Broadcast Freight Services: підтримується.

Fedex UKFedex UK
Англійський місцевий підрозділ Fedex. Відстеження відправлень Fedex UK: підтримується.

Home Delivery NetworkHome Delivery Network

Відстеження внутрішньої експрес пошти Великобританії HDN. Відстеження відправлень Home Delivery Network: підтримується.

Interlink ExpressInterlink Express

Відстеження відправлень Interlink Express. Відстеження відправлень Interlink Express: підтримується.

Parcel2GoParcel2Go

Місцевий англійський поштовий кур'єр з договорами з міжнародними кур'єрами. Відстеження відправлень Parcel2Go: підтримується. Відстеження відправлень Parcel2Go: підтримується.

Parcelforce WorldwideParcelforce Worldwide

Державний експрес оператор Великобританії. ЕМС Великобританії. Відстеження ЕМС відправлень Англії: підтримується.
Royal MailRoyal Mail

Державний поштовий оператор Великобританії. Пошта Великобританії. Відстеження поштових відправлень Англії: підтримується.

Морські контейнерні перевезення Великобританії. Відстеження контейнерів.

Ocean Tracing

Кур'єрські служби Великобританії

Співпраця у Великобританії