menu

Перевезення Німеччина Україна. Доставка з/у Німеччини. Імпорт, експорт Німеччини. Вантажоперевезення комерційних вантажів будь-якої складності, оперативно і надійно

 • Автомобільні перевезення збірних вантажів
 • Повітряні вантажоперевезення
 • Документарна підтримка і консалтинг ЗЕД клієнта
 • Залізничні перевезення
 • Морські перевезення збірних вантажів (LCL)
 • Морські контейнерні перевезення (FCL)
 • Мультимодальні перевезення
 • Обслуговування на консолідаційних складах
 • Проектні перевезення
 • Перевезення небезпечних вантажів
 • Перевезення вантажів на будь-яких умовах INCOTERMS від EXW до DDP
 • Страхування вантажів
 • Експортне та імпортне митне оформлення

Важливо! Попередньо ознайомтеся з обмеженнями, правилами митного оформлення, митних платежів та перевезень при експорті/імпорті Німеччини. Проконсультуйтеся у фахівця по напрямку як вирішити Ваші запитання (інформація на сторінці нижче). Це дозволить уникнути тяганини з митними органами при доставці і зайвих витрат з транспортними компаніями.

Авіаперевезення Німеччини

  Авіадоставка з Німеччини - найшвидший спосіб перевезення вантажів. При відправці Вашого карго з Німеччини наші агенти заберуть вантаж у відправника, кваліфікований персонал обробить і оформить експортні декларації, а також всі необхідні документи в аеропорту. По прибуттю вантаж приймається в аеропорту України з повним митним очищенням. У результаті клієнт отримує вантаж без необхідності самостійно оформляти документи. Ми використовуємо прямий експорт від місцевих авіакомпаній у Німеччині, тому тарифи мінімальні. Відправка вантажів у Німеччину проходить за аналогічною схемою. Ми забираємо вантаж у клієнта, оформляємо і відправляємо вантажоодержувачу. Виконуємо попередній прорахунок, оперативне бронювання, реальний запит статусу знаходження вантажу. За консультацією та прорахунками зверніться за телефоном +38 (067) 825 51 51 або оформіть простий запит нижче.

Морські перевезення Німечина

  Доставка контейнера з Німеччини: ми можемо доставити як повний контейнер з Німеччини (FCL), так і збірні вантажі з Німеччини (неповний контейнер LCL), що істотно заощадить вартість доставки з Німеччини. Морські перевезення вантажів виконуються провідними судноплавними компаніями CSCL, COSCO, WANHAI, OOCL, MSC, YANGMING, PIL, EVER GREEN, MAERSK, CMA, ZIM та ін. Можливі варіанти швидкого, за помірними цінами перевезення морським транспортом, економнішого - тривалішого. Ми можемо організувати обслуговування від дверей до дверей з Німеччини в порти Європи, Чорного моря, Середземного моря. Спеціальними контейнерами: перевезення заморожених вантажів рефрижераторними контейнерами (рефконтейнер), компаніями EVERGREEN, COSCO, MOL, APL, YML і MSC, які включають в себе перевезення м'яса, овочів, фруктів, морських продуктів. Детальніше ознайомитися з правилами як перевозять контейнер.

Автомобільні перевезення Німеччина

   Автоперевезення вантажів у Німеччині. Партнерська мережа дозволяє доставити вантаж у Німеччині автомобільним транспортом в будь-яку точку за вказівкою замовника. Також маємо можливість прийняти вантаж за адресою на склад тимчасового зберігання для митного оформлення та виконання формальностей подальшої доставки з Німеччині.

Склад Німеччина

  Складська логістика у Німеччині, складські термінали для консолідації та обробки вантажу. Послуги складу у Німеччині: ми можемо надати клієнтам широкий спектр послуг складського зберігання та складування різних товарів, транспортування, розподілу, упаковки, маркування, зважування, вимірювання, упаковки плівкою та інші послуги для подальшої відправки, прийому вантажу в Німеччині.

Митні послуги Німеччина

  Митне оформлення у Німеччині (замитнення, розмитнення). Документація імпорту, експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження, інші спеціальні послуги митного очищення у Німеччині. Послуги митного брокера у Німеччині: подача заявки на імпорт і експорт товарів, огляд товару та інші послуги пов'язані з митними формальностями, послуги з транзиту без безпосередньої присутності замовника. Детально ознайомитися з правилами та послугами: митне оформлення.

Мультимодальні перевезення Німеччина. Контейнерні перевезення Німеччина. Морські + Автоперевезення Німеччина. Морські + залізничні перевезення Німеччина

Вартість перевезення з / в Німеччині вантажів, вартість доставки з / в Німеччині товару. Терміни доставки з Німеччини.

Скільки коштує доставка з Німеччини оперативно порахує менеджер по Вашому запиту:

Як до Вас звертатись *:
Ваш E-mail для зв'язку *:
Контактний телефон:
Зміст запиту *:

 АВИАПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
тел.: +38 093 047 16 63
Viber, WhatsApp: +38 093 047 16 63
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ 
Менеджер направления
тел.: +38 067 825 51 51
Viber, WhatsApp : +38 093 047 16 63
скайп: tbncompany
эл. адрес: tbncom@ukr.net
 АВТОПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
тел.: +38 067 583 38 24
Viber, WhatsApp: +38 063 775 38 83
скайп: tbncompany
эл. адрес: tbncom12@ukr.net
ТАМОЖЕННОЕ ОФОРМЛЕНИЕ
 таможенный брокер
тел.: +38 063 451 48 84
Viber, WhatsApp: +38 067 580 36 62
скайп: tbncompany
эл. адрес: tbncom@ukr.net
 ИМПОРТ/ЭКСПОРТ
для юр. лиц, для физ. лиц
тел.: +38 063 451 48 84
Viber, WhatsApp: +38 067 580 36 62
скайп: tbncompany
эл. адрес: tbncom@ukr.net


Коли Вам потрібне швидке, надійне та особисте обслуговування - ми тут, щоб відповісти

Імпорт з Німеччини. Послуги імпортера/експортера 

  При необхідності ввезти вантаж (товар) з Німеччини одноразово або на постійній основі виконується повний комплекс зовнішньоекономічної діяльності. Сприяння з постачальниками у Німеччині: пошук, перевірка постачальників за заданими параметрами. Складання зовнішньоекономічних контрактів, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Здійснюємо розрахунок з постачальниками, валютні банківські операції, купівлю валюти. Виконуємо митне оформлення імпорту, без акредитації замовником на митниці, що також виключить необхідність спілкування з представниками митних органів та контролюючих інстанцій. Ця послуга прискорить процедуру і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Здійснюємо найменш витратне транспортування вантажу (товару) маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). Ми доставляємо одиничні (зразки) і повні партії. У комплексі, після проходження формальних митних процедур вантаж доставляється клієнту юридично «готовим» до передачі в торгівлю чи у виробництво. Проконсультуйтеся: +38 (067) 446 75 30, Сергій Терлецький.

Експорт у Німеччину

  Оформлення та відправка вантажу (товару) нерезиденту. Пошук постачальників в Україні, сприяння українським виробникам (постачальникам) в зовнішньоекономічній діяльності. Взаєморозрахунки, всі валютні банківські операції, купівля / продаж валюти. Складання зовнішньоекономічного контракту, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Митне оформлення експорту, без акредитації замовником на митниці, оформлення дозвільних документів експорту, процедури і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Транспортування вантажу (товару), підбір та виконання найменш витратного перевезення - використовуючи консолідаційні склади доставляємо як одиничні партії (зразки), так і повні - маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). Проконсультуйтесь: +38 (067) 446 75 30, Сергій Терлецький.

Доставка з Німеччини для приватних осіб

  Як відбувається доставка: Вантаж (куплений товар у Німеччині) відправляється на найближчий склад. Виконується перевезення з Німеччини на склад в Україні. Замовник може забрати вантаж (товар) самостійно або виконується відправка будь-якою кур'єрською службою України на найближче відділення зручне для Замовника.

Купити у Німеччині

  Ми можемо купити з доставкою у Німеччині товари, запчастини, обладнання та інше, розрахуватися з Вашим постачальником (оплатити товар), доставити в Україну у відповідності з усіма законами і правилами митного контролю та оформлення, із закриттям експортних і транзитних документів (EX, T1), з оплатою всіх податків та мит і, що важливо для Вашого продавця, поверненням ПДВ (VAT), що заощадить Вам істотно вартість покупки у Німеччині. Можливе перевезення особистих речей без зайвих незручностей для Замовника: замитнити / розмитнити вантаж, як перевезення для приватної особи.

Доставка у Німеччину для приватних осіб

  Як відбувається перевезення у Німеччину: Замовник доставляє вантаж (товар) на склад самостійно або відправляє будь-якою зручною кур'єрською службою України на склад TBNcom. При необхідності виконується митне оформлення вантажу та перевезення з України у Німеччину, з доставкою курєрською службою Німеччини за адресою Замовника.

Пошта Німеччини
Відстеження посилок з Німеччини

DHL FreightDHL Freight Відстеження DHL Freight: підтримується.

Deutsche Post AGDeutsche Post AG Федеральний поштовий оператор Німеччини. Пошта Німеччини. Відстеження поштових відправлень Німеччини: підтримується.

GDSKGDSK  Відстеження експрес відправлень Німеччини. GDSK ЕМС. Відстеження експрес відправлень GDSK: підтримується.

Hermes Logistik Gruppe Deutschland GmbHHermes Logistik Gruppe Deutschland GmbH Відстеження експрес відправлень Німеччини. DSK ЕМС. Відстеження експрес відправлень DSK: підтрімується.

IloxxIloxx Відстеження відправлень Iloxx. Відстеження відправлень Iloxx: підтримується.

PEK (Mail Forwarding Company)PEK (Mail Forwarding Company) (ПЕК (Поштова Експедиційна Компанія))  Німецький партнер Пошти Росії.

Hamburg Süd Liner ServicesHamburg Süd Liner Services Відстеження контейнерів Hamburg Süd.

TNT InnightTNT Innight Німецький експрес кур'єр, підрозділ TNT Express. Відстеження відправлень TNT In Night: підтримується.

Морські контейнерні перевезення Німеччини. Відстеження контейнерів.

Ocean Tracing

Кур'єрські служби Німеччини

Співпраця в Німеччині