menu

Перевезення Швеція Україна. Доставка з/у Швецію. Імпорт, експорт Швеції. Вантажоперевезення комерційних вантажів будь-якої складності, оперативно і надійно

Важливо! Попередньо ознайомтеся з обмеженнями, правилами митного оформлення, митних платежів та перевезень при експорті/імпорті Швеціїї. Проконсультуйтеся у фахівця по напрямку як вирішити Ваші запитання (інформація на сторінці нижче). Це дозволить уникнути тяганини з митними органами при доставці і зайвих витрат з транспортними компаніями.

  Авіаперевезення Швеція

  Авіадоставка з Швеції - найшвидший спосіб перевезення вантажів. При відправці Вашого карго з Швеції наші агенти заберуть вантаж у відправника, кваліфікований персонал обробить і оформить експортні декларації, а також всі необхідні документи в аеропорту. По прибуттю вантаж приймається в аеропорту України з повним митним очищенням. У результаті клієнт отримує вантаж без необхідності самостійно оформляти документи. Ми використовуємо прямий експорт від місцевих авіакомпаній у Швеції, тому тарифи мінімальні. Відправка вантажів у Швецію проходить за аналогічною схемою. Ми забираємо вантаж у клієнта, оформляємо і відправляємо вантажоодержувачу. Виконуємо попередній прорахунок, оперативне бронювання, реальний запит статусу знаходження вантажу. За консультацією та прорахунками зверніться за телефоном, або оформіть простий запит нижче.

  Морські перевезення Швеція

  Доставка контейнера з Швеції: ми можемо доставити як повний контейнер з Швеції (FCL), так і збірні вантажі з Швеції (неповний контейнер LCL), що істотно заощадить вартість доставки з Швеції. Морські перевезення вантажів виконуються провідними судноплавними компаніями CSCL, COSCO, WANHAI, OOCL, MSC, YANGMING, PIL, EVER GREEN, MAERSK, CMA, ZIM та ін. Можливі варіанти швидкого, за помірними цінами перевезення морським транспортом, економнішого - тривалішого. Ми можемо організувати обслуговування від дверей до дверей із Швеції в порти Європи, Чорного моря, Середземного моря. Спеціальними контейнерами: перевезення заморожених вантажів рефрижераторними контейнерами (рефконтейнер), компаніями EVERGREEN, COSCO, MOL, APL, YML і MSC, які включають в себе перевезення м'яса, овочів, фруктів, морських продуктів. Детальніше ознайомитися з правилами як перевозять контейнер.

  Автомобільні перевезення Швеція

   Автоперевезення вантажів у Швеції. Партнерська мережа дозволяє доставити вантаж у Швеції автомобільним транспортом в будь-яку точку за вказівкою замовника. Також маємо можливість прийняти вантаж за адресою на склад тимчасового зберігання для митного оформлення та виконання формальностей подальшої доставки з Швеції.

 Митні послуги Швеція

  Митне оформлення у Швеції (замитнення, розмитнення). Документація імпорту, експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження, інші спеціальні послуги митного очищення у Швеції. Послуги митного брокера у Швеції: подача заявки на імпорт і експорт товарів, огляд товару та інші послуги пов'язані з митними формальностями, послуги з транзиту без безпосередньої присутності замовника. Детально ознайомитися з правилами та послугами: митне оформлення.

 Склад Швеція

  Складська логістика у Швеції, складські термінали для консолідації та обробки вантажу. Послуги складу у Швеції: ми можемо надати клієнтам широкий спектр послуг складського зберігання та складування різних товарів, транспортування, розподілу, упаковки, маркування, зважування, вимірювання, упаковки плівкою та інші послуги для подальшої відправки, прийому вантажу у Швеції.

Мультимодальні перевезення ШвеціяМорські + Автоперевезення Швеція. Морські + Залізничні перевезення Швеція

Вартість перевезення з / у Швеції вантажів, вартість доставки з / у Швеції товару. Терміни доставки з Швеції

Скільки коштує доставка зі Швеції оперативно порахує менеджер по Вашому запиту:

Як до Вас звертатись *:
Ваш E-mail для зв'язку *:
Контактний телефон:
Зміст запиту *:

 АВИАПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
тел.: +38 067 580 36 62
Viber, WhatsApp: +38 093 047 16 63
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net


МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ 
Менеджер направления
тел.: +38 067 825 51 51
Viber, WhatsApp : +38 093 047 16 63
скайп: tbncompany
эл. адрес: tbncom@ukr.net


 АВТОПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
тел.: +38 
067 825 51 51
Viber, WhatsApp: +38 063 775 38 83
скайп: tbncompany
эл. адрес: tbncom12@ukr.net


ТАМОЖЕННОЕ ОФОРМЛЕНИЕ
 таможенный брокер
тел.: +38 068 675 95 59
Viber, WhatsApp: +38 067 580 36 62
скайп: tbncompany
эл. адрес: tbncom@ukr.net


 ИМПОРТ/ЭКСПОРТ
для юр. лиц, для физ. лиц
тел.: +38 067 446 75 30
Viber, WhatsApp: +38 067 580 36 62
скайп: tbncompany
эл. адрес: tbncom@ukr.net


Імпорт из Швеции

  При необхідності ввезти вантаж (товар) з Швеції одноразово або на постійній основі виконується повний комплекс зовнішньоекономічної діяльності. Сприяння з постачальниками у Швеції: пошук, перевірка постачальників за заданими параметрами. Складання зовнішньоекономічних контрактів, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Здійснюємо розрахунок з постачальниками, валютні банківські операції, купівлю валюти. Виконуємо митне оформлення імпорту, без акредитації замовником на митниці, що також виключить необхідність спілкування з представниками митних органів та контролюючих інстанцій. Ця послуга прискорить процедуру і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Здійснюємо найменш витратне транспортування вантажу (товару) маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). Ми доставляємо одиничні (зразки) і повні партії. У комплексі, після проходження формальних митних процедур вантаж доставляється клієнту юридично «готовим» до передачі в торгівлю чи у виробництво.

Експорт у Швецію

  Оформлення та відправка вантажу (товару) нерезиденту. Пошук постачальників в Україні, сприяння українським виробникам (постачальникам) в зовнішньоекономічній діяльності. Взаєморозрахунки, всі валютні банківські операції, купівля / продаж валюти. Складання зовнішньоекономічного контракту, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Митне оформлення експорту, без акредитації замовником на митниці, оформлення дозвільних документів експорту, процедури і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Транспортування вантажу (товару), підбір та виконання найменш витратного перевезення - використовуючи консолідаційні склади доставляємо як одиничні партії (зразки), так і повні - маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж/д). 

Доставка із Швеції для приватних осіб

  Як відбувається доставка: Вантаж (куплений товар у Швеції) відправляється на найближчий склад. Виконується перевезення із Швеції на склад в Україні. Замовник може забрати вантаж (товар) самостійно або виконується відправка будь-якою кур'єрською службою України на найближче відділення зручне для Замовника.

Купити у Швеції

  Ми можемо купити з доставкою у Швеції товари, запчастини, обладнання та інше, розрахуватися з Вашим постачальником (оплатити товар), доставити в Україну у відповідності з усіма законами і правилами митного контролю та оформлення, із закриттям експортних і транзитних документів (EX, T1), з оплатою всіх податків та мит і, що важливо для Вашого продавця, поверненням ПДВ (VAT), що заощадить Вам істотно вартість покупки у Швеції. Можливе перевезення особистих речей без зайвих незручностей для Замовника: замитнити / розмитнити вантаж, як перевезення для приватної особи.

Доставка у Швецію для приватних осіб

  Як відбувається перевезення у Швецію: Замовник доставляє вантаж (товар) на склад самостійно або відправляє будь-якою зручною кур'єрською службою України на склад TBNcom в Києві. При необхідності виконується митне оформлення вантажу та перевезення з України у Швецію, з доставкою курєрською службою Швеції за адресою Замовника.

Пошта Швеції
Відстеження із Швеції посилок

DB Schenker SverigeDB Schenker Sverige   Відстеження DB Schenker у Швеції. Відстеження відправлень DB Schenker підтримується

Direct Link, A Sweden Post GroupDirect Link, A Sweden Post Group   Direct Link - Міжнародний кур'єр Швеції. Відстеження відправлень Direct Link підтримується.

Posten AB (Post Nord AB group)Posten AB (Post Nord AB group)   Державний поштовий оператор Швеції. Пошта Швеції. У складі Post Nord. Відстеження поштових та ЕМС відправлень Швеції підтримується

Морські контейнерні перевезення Швеції. Відстеження контейнерів.

Ocean Tracing

Кур'єрські служби Швеції

      

Співпраця в Швеції