menu

Перевезення Бенін Україна. Доставка з/в Бенін. Імпорт, експорт Беніну. Вантажоперевезення комерційних вантажів будь-якої складності, оперативно і надійно

 • Автомобільні перевезення збірних вантажів
 • Повітряні вантажоперевезення
 • Документарна підтримка і консалтинг ЗЕД клієнта
 • Залізничні перевезення
 • Морські перевезення збірних вантажів (LCL)
 • Морські контейнерні перевезення (FCL)
 • Мультимодальні перевезення
 • Обслуговування на консолідаційних складах
 • Проектні перевезення
 • Перевезення небезпечних вантажів
 • Перевезення вантажів на будь-яких умовах INCOTERMS від EXW до DDP
 • Страхування вантажів
 • Експортне та імпортне митне оформлення

Важливо! Попередньо ознайомтеся з обмеженнями, правилами митного оформлення, митних платежів та перевезень при експорті/імпорті Беніну. Проконсультуйтеся у фахівця по напрямку як вирішити Ваші запитання (інформація на сторінці нижче). Це дозволить уникнути тяганини з митними органами при доставці і зайвих витрат з транспортними компаніями.

Авіаперевезення Бенін

  Авіадоставка з Беніну - найшвидший спосіб перевезення вантажів. При відправці Вашого карго з Беніну наші агенти заберуть вантаж у відправника, кваліфікований персонал обробить і оформить експортні декларації, а також всі необхідні документи в аеропорту. По прибуттю вантаж приймається в аеропорту України з повним митним очищенням. У результаті клієнт отримує вантаж без необхідності самостійно оформляти документи. Ми використовуємо прямий експорт від місцевих авіакомпаній в Беніні, тому тарифи мінімальні. Відправка вантажів у Бенін проходить за аналогічною схемою. Ми забираємо вантаж у клієнта, оформляємо і відправляємо вантажоодержувачу. Виконуємо попередній прорахунок, оперативне бронювання, реальний запит статусу знаходження вантажу. За консультацією та прорахунками зверніться за телефоном +38 (067) 825 51 51 або оформіть простий запит нижче.

Морські перевезення Бенін

  Доставка контейнера з Беніну: ми можемо доставити як повний контейнер з Беніну (FCL), так і збірні вантажі з Беніну (неповний контейнер LCL), що істотно заощадить вартість доставки з Беніну. Морські перевезення вантажів виконуються провідними судноплавними компаніями CSCL, COSCO, WANHAI, OOCL, MSC, YANGMING, PIL, EVER GREEN, MAERSK, CMA, ZIM та ін. Можливі варіанти швидкого, за помірними цінами перевезення морським транспортом, економнішого - тривалішого. Ми можемо організувати обслуговування від дверей до дверей з Беніну в порти Європи, Чорного моря, Середземного моря. Спеціальними контейнерами: перевезення заморожених вантажів рефрижераторними контейнерами (рефконтейнер), компаніями EVERGREEN, COSCO, MOL, APL, YML і MSC, які включають в себе перевезення м'яса, овочів, фруктів, морських продуктів. Детальніше ознайомитися з правилами як перевозять контейнер.

Автомобільні перевезення Бенін

  Автоперевезення вантажів у Беніні. Партнерська мережа дозволяє доставити вантаж в Беніні автомобільним транспортом в будь-яку точку за вказівкою замовника. Також маємо можливість прийняти вантаж за адресою на склад тимчасового зберігання для митного оформлення та виконання формальностей подальшої доставки з Беніну.

Склад Бенін

  Складська логістика в Беніні, складські термінали для консолідації та обробки вантажу. Послуги складу в Беніні: ми можемо надати клієнтам широкий спектр послуг складського зберігання та складування різних товарів, транспортування, розподілу, упаковки, маркування, зважування, вимірювання, упаковки плівкою та інші послуги для подальшої відправки, прийому вантажу в Беніні.

Митні послуги Бенін

  Митне оформлення в Беніні (замитнення, розмитнення). Документація імпорту, експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження, інші спеціальні послуги митного очищення в Беніні. Послуги митного брокера в Беніні: подача заявки на імпорт і експорт товарів, огляд товару та інші послуги пов'язані з митними формальностями, послуги з транзиту без безпосередньої присутності замовника. Детально ознайомитися з правилами та послугами: митне оформлення.

Мультимодальні перевезення Бенін. Контейнерні перевезення Бенін. Морські + Автоперевезення Бенін. Морські + Залізничні перевезення Бенін.

Вартість перевезення з / у Бенін вантажів, вартість доставки з / у Бенін товару. Терміни доставки з Беніну.

Скільки коштує доставка з Беніну оперативно порахує менеджер по Вашому запиту:

Як до Вас звертатись *:
Ваш E-mail для зв'язку *:
Контактний телефон:
Зміст запиту *:

 АВИА  ПЕРЕВОЗКИАВТО ПЕРЕВОЗКИ МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ
Сертифицированный агент

тел.: +38 044 209 17 85
тел.: +38 093 047 16 63 
(Viber) 
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net
Менеджер направления

тел.: +38 067 446 75 30
тел.: 
+38 063 451 48 84 (Viber)
скайп: tbncom82
эл. адрес: tbncom82@
ukr.net
Менеджер направления

тел.: +38 067 825 51 51
тел.: 
+38 063 451 48 84  (Viber)
скайп: tbncom
эл. адрес: 
tbncom@ukr.net
Коли вам потрібне швидке, надійне і персональне обслуговування - ми тут, щоб відповісти.

Імпорт з Беніну. Послуги імпортера/експортера 

  При необхідності ввезти вантаж (товар) з Беніну одноразово або на постійній основі виконується повний комплекс зовнішньоекономічної діяльності. Сприяння з постачальниками в Беніні: пошук, перевірка постачальників за заданими параметрами. Складання зовнішньоекономічних контрактів, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Здійснюємо розрахунок з постачальниками, валютні банківські операції, купівлю валюти. Виконуємо митне оформлення імпорту, без акредитації замовником на митниці, що також виключить необхідність спілкування з представниками митних органів та контролюючих інстанцій. Ця послуга прискорить процедуру і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Здійснюємо найменш витратне транспортування вантажу (товару) маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). Ми доставляємо одиничні (зразки) і повні партії. У комплексі, після проходження формальних митних процедур вантаж доставляється клієнту юридично «готовим» до передачі в торгівлю чи у виробництво. Проконсультуйтеся: +38 (067) 446 75 30, Сергій Терлецький.

Експорт в Бенін

  Оформлення та відправка вантажу (товару) нерезиденту. Пошук постачальників в Україні, сприяння українським виробникам (постачальникам) в зовнішньоекономічній діяльності. Взаєморозрахунки, всі валютні банківські операції, купівля / продаж валюти. Складання зовнішньоекономічного контракту, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Митне оформлення експорту, без акредитації замовником на митниці, оформлення дозвільних документів експорту, процедури і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Транспортування вантажу (товару), підбір та виконання найменш витратного перевезення - використовуючи консолідаційні склади доставляємо як одиничні партії (зразки), так і повні - маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). Проконсультуйтесь: +38 (067) 446 75 30, Сергій Терлецький.

Доставка з Беніну для приватних осіб

  Як відбувається доставка: Вантаж (куплений товар в Беніні) відправляється на найближчий склад. Виконується перевезення з Беніну на склад в Україні. Замовник може забрати вантаж (товар) самостійно або виконується відправка будь-якою кур'єрською службою України на найближче відділення зручне для Замовника.

Купити в Беніні

  Ми можемо купити з доставкою в Беніні товари, запчастини, обладнання та інше, розрахуватися з Вашим постачальником (оплатити товар), доставити в Україну у відповідності з усіма законами і правилами митного контролю та оформлення, із закриттям експортних і транзитних документів (EX, T1), з оплатою всіх податків та мит і, що важливо для Вашого продавця, поверненням ПДВ (VAT), що заощадить Вам істотно вартість покупки в Беніні. Можливе перевезення особистих речей без зайвих незручностей для Замовника: замитнити / розмитнити вантаж, як перевезення для приватної особи.

Доставка в Бенін для приватних осіб

  Як відбувається перевезення в Бенін: Замовник доставляє вантаж (товар) на склад самостійно або відправляє будь-якою зручною кур'єрською службою України на склад TBNcom. При необхідності виконується митне оформлення вантажу та перевезення з України в Бенін, з доставкою курєрською службою Беніну за адресою Замовника.

Пошта Беніну
Відстеження із Беніну посилок

La Poste Du BeninLa Poste Du Benin   Державний поштовий оператор Беніну. Пошта Беніну. Відстеження поштових відправлень Беніну: частково підтримується

Доставка вантажів з БЕНІНУ

Морські контейнерні перевезення Беніну. Відстеження контейнерів.

Ocean Tracing

Кур'єрські служби Беніну

Співпраця в Беніні