TBN company                         Flag of Spain.svg        Flag of France.svg        Flag of the People's Republic of China.svg       Flag of Georgia.svg

+380 67 551 27 74  +380 67 446 75 30 
tbncompany  tbncom@ukr.net 
Ukraine, Kyiv.
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Авіаперевезення вантажів

TBN company надає професійні послуги і обслуговує своїх клієнтів через агентську мережу по міжнародній Авіадоставка вантажів практично в будь-яку країну: (Європа, Азія, Північна і Південна Америка, Африка, Австралія).

 

Чому варто здійснювати авіаперевезення вантажів з TBN company

 

Команда TBN – це команда фахівців-перевізників з різноманітним досвідом роботи у сфері перевезень по всьому світу. Ми робимо доставки вантажів у найвіддаленіші країни світу. Авіаперевезення вантажів займають значну частину нашої роботи. Розробка плану перельотів, завантажень товару, страхування вантажу, підготовка товарних документів для проходження митниць та інші підготовчі роботи – все це і багато інші роблять співробітники компанії TBN, намагаючись максимально полегшити авіаперевезення Вашого вантажу і зробити його безпечним.

Працювати з нами вигідно і зручно. Ми виконуємо повний перелік послуг із супроводу перевезення вантажу повітряним транспортом. Вартість наших послуг завжди диференціюється і залежить від багатьох умов і факторів доставки.

 

Ми готові запропонувати своїм клієнтам 4 види авіаперевезень:

 

 1. Економ – доставка за принципом «довше, але дешевше». Термін доставки – 6-10 днів. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні час, то це хороший спосіб заощадити на транспортуванні вантажу. Якість обслуговування та контроль за вантажем, безумовно, зберігається на належному рівні.
 2. Стандарт – тип доставки, при якому органічно поєднуються час доставки (до 4-х днів) і вартість.
 3. Преміум – експрес-доставка 24/7 для особливо цінних або термінових вантажів. На Ваше замовлення вантаж може бути відправлений на умовах преміум. Послуга передбачає особливий статус авіавантажам, що передбачає деякі привілеї, пов'язані саме з процесом транспортування. Наприклад, стикування авіарейсів, задіяних у перевезенні, буде проходити набагато простіше і зручніше. Так, преміум вантаж зобов'язує авіасудно вилітати з аеропорту тільки взявши на борт преміум вантаж. Тобто, затримка в передачі вантажу на борт впливає на розклад вильоту судна.
 4. Чартер – перевезення великих або негабаритних вантажів повітряним шляхом. Як відомо, чартерні рейси – нерегулярні. При замовленні чартерного авіаперевезення, виліт повністю підлаштовується під потреби замовника. Так, літак вилетить рівно в строк, маршрут польоту прокладається індивідуально, а також заздалегідь прорахуються всі важливі для організації чартеру моменти.

 

Митне оформлення авіавантажу і непрямі платежі

 

Міжнародні авіаперевезення вантажів завжди супроводжуються митними процедурами, які часто досить складні і заплутані. Митна процедура має на увазі підготовку декларації на вантаж, сплату податків і зборів, таких як акциз, ПДВ, мито. Крім того, існує ряд непрямих витрат, пов'язаних, наприклад, з оплатою за видачу ліцензії, зберіганням товарів на митному складі та їх транспортуванням. Так, всіма подібними процедурами займається перевізник. Неправильне оформлення документів може стати фатальним і привести до проблем на митниці. Тариф на авіафрахт не єдиний в розрахунку вартості авіаперевезення вантажу, будьте уважні, перевізник зобов'язаний надати Вам всі розрахунки, включаючи непрямі платежі. Якщо такої інформації не надали агенти нашої Компанії, зверніться в Службу Контролю Якості / Quality Control Service, контакти внизу сторінки. Щоб виключити подібні ризики, поставтеся до вибори транспортної компанії відповідально.

 

Наша компанія розробляє індивідуальну систему тарифікації для кожного замовника і пропонує різні вигідні програми співпраці.

 

Ваша присутність в аеропорту, як при відправці, так і при отриманні вантажу, не обов'язкова!

 

Експорт з України. Авіадоставка на експорт здійснюється через міжнародний аеропорт Бориспіль та Київ (Жуляни). Ваш вантаж може перебувати в будь-якій точці України. Ми організуємо його перевезення наземним транспортом до аеропорту, оформлення митних процедур безпосередньо в аеропорту, забронюємо і відправимо оптимальним за ціною і термінами доставки авіаперевізником. Доставка можлива до аеропорту країни прибуття, або, якщо це необхідно, можемо організувати доставку DOOR to DOOR, з розмитненням вантажу в країні призначення.

Імпорт в Україну. Імпортні поставки авіатранспортом також здійснюються через аеропорт Бориспіль та Київ. Залежно від умов поставки товару, організуємо забір вантажу на складі відправника, його замитнення і доставку авіаперевізником в Україні (умови поставки Ex-works), його розмитнення в аєропорту і доставку автомобілем в будь-яку точку України.

 

Переваги перевезення авіатранспортом:

1. Вантажі доставляються в найкоротший час (в десятки разів швидше, ніж наземним і морським видами транспорту).

2. Вантажі краще захищені і схильні до меншої кількості можливих проблем (за допомогою авіаперевезень можна перевозити і небезпечні вантажі).

3. Вантажі можна доставляти практично з будь-якої точки земної кулі (включаючи країни, куди доставка вантажів іншими способами виявляється проблематичною або неможливою).

4. При доставці авіатранспортом в обов'язковому порядку здійснюється страхування вантажу від пошкоджень і втрати.

 

Перевезення вантажів здійснюється як в пасажирських літаках, так і вантажними рейсами, що дає можливість вибрати оптимальний варіант за ціною, терміну доставки. Розгалужена партнерська мережа надає унікальну можливість розробляти найкоротший і вигідний маршрут і пропонувати оптимальний тариф для доставки вантажів.

 

 

 

Категорії авіавантажів

 

Авіаперевезення вантажні наступних категорій:

 • генеральні
 • небезпечні
 • цінні
 • швидкопсувні
 • великовагові і великогабаритні
 • що вимагають термінової доставки протягом короткого часу.

 

На вартість послуги впливає досить багато факторів, основні з яких:

 • тип вантажу, що перевозиться, його обсяг і габаритні розміри
 • терміновість виконання замовлення
 • необхідність юридичного супроводу на всіх етапах перевезення
 • страхування вантажу

 

На всіх етапах міжнародного авіаперевезення вантажів кваліфікований фахівець постійно контролює процес транспортування, уважно фіксує всілякі неточності і регулює їх. Але в цьому процесі важлива допомога замовника – від правильності і чіткості заповнення документів залежить, як оперативно і якісно будуть діяти співробітники компанії. Спільна співпраця стане запорукою успішного логістичного проекту.

 

Міжнародні авіаперевезення вантажів здійснюються за такими схемами: «аеропорт-аеропорт», «від дверей до дверей» або в іншій зручній для замовника формі. Гарантуємо якість послуг, що надаються, своєчасність доставки, збереження наданого вантажу. Оптимальні логістичні пропозиції для авіадоставки вантажів забезпечать швидкість і надійність вантажних авіаперевезень і дозволять замовнику заощадити кошти, завдяки вибору оптимального тарифу.

 

Логістичний розрахунок, виконаний точно і детально, допомагає ефективно вирішувати найважчі завдання, пов'язані з міжнародним авіаперевезенням вантажів. Узята компанією відповідальність за збереження вантажу, своєчасну доставку і виконання всіх умов договору гарантує професійне авіатранспортування. Від якості виконання взятих на себе зобов'язань з авіаперевезень вантажів залежить репутація нашої компанії, а те, що до сих пір вона залишається бездоганною – свідчить про сумлінне виконання всіх покладених на нас завдань, кваліфікований підхід до організації авіаперевезення вантажів і про наявність надійної партнерської мережі.

 

Клієнт у нас може отримати необхідну консультацію в питаннях митного законодавства, правил і умов міжнародних авіаперевезень вантажів.

 

 • Проведення із закордонним вантажовідправником попередніх переговорів з метою узгодження питань майбутнього міжнародного перевезення;
 • Митне оформлення вантажів в країні відправлення;
 • Доставка вантажів від складу відправника вантажу до складу аеропорту вильоту;
 • Обробка та маркування вантажів в аеропорту вильоту;
 • Вибір оптимального маршруту перевезення;
 • Організація міжнародного авіаперевезення за принципом: швидкість, гарантія цілісність доставки, оптимальна вартість.

 

По прибуттю вантажів в аеропорт України ми надаємо наступні послуги:

 • Митне оформлення імпортних і транзитних вантажів
 • Обробка вантажів в аеропорту прибуття
 • Розміщення вантажів на митно-ліцензійному складі
 • Доставка вантажів автомобільним або авіаційним транспортом по всій території України на протязі 24 годин з моменту прибуття
 • Страхування вантажів здійснюється по всьому маршруту слідування.

 

 Згідно з підрахунками Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA) авіаперевезення займають 35% від усього міжнародного вантажопотоку. Також звіт IATA за 2015 рік показав, що відсоток вантажних авіаперевезень в світі виріс на 5,3%. Цей показник перевершив усі сподівання Асоціації. Авіаперевезення вантажів демонструють сталу тенденцію зростання, хоч і не яскраво виражену. Це означає, що популярність повітряного транспорту збільшується, залишаючись найбільш швидким способом доставки.

 

   На сьогоднішній день авіаперевезення товарів стали однією з найбільш стандартизованих і врегульованих галузей. Правила повітряного транспортування вантажів максимально повно регламентують порядок авіаперевезень з точки зору їх безпеки і пунктуальності виконання. Крім цього, зведення правил IATA регулюють відносини між учасниками як ланками єдиного ланцюжка кожного авіаперевезення.

 

   Дотримання всіх міжнародних стандартів і правил авіаперевезень товарів – обов'язкове і дуже відповідальне завдання, за виконання якого повинен братися виключно професійний перевізник. Міжнародна транспортна компанія TBN знає, як провести авітранспортування вантажу безпечно і в зазначені терміни.

 

Типи авіаперевезень підвищеної уваги

 

Крім звичайних вантажів, існує ряд товарів, перевезення яких вимагає підвищеної уваги і пильності. Ми наведемо три основних типи складних авіаперевезень.

 

 • Авіаперевезення небезпечних вантажів

 

Сюди відносяться: клеї, фарби, лаки, аерозолі, хімічні речовини і гази, кислоти та радіоактивні речовини, автомобілі, інше. До перевезенні небезпечних вантажів варто відноситься гранично уважно, так як тут діють особливі умови перевезення. Небезпечні вантажі відносяться до одного з дев'яти класів небезпеки, прийнятими ООН. Кожен клас небезпеки передбачає наявність певної упаковки. Також є два види приписів з авіаперевезення вантажу:

 • Технічні інструкції Міжнародної Організації Транспортної Авіації (ICAO).
 • Правила перевезення небезпечних вантажів (Danderous Goods Regulations), розроблені IATA.

 

 • Авіаперевезення швидкопсувних вантажів.

 

Сюди відносяться: продукти, рослини, квіти, ліки. Це один з найбільш складних і трудомістких заходів. Міжнародні вантажні авіаперевезення здійснюються при використанні рефрижераторів  – охолоджувальних контейнерів, які підтримують потрібний клімат всередині для збереження швидкопсувного вантажу. Для кожного вантажу такий мікроклімат різний, тому важливо налаштувати рефрижератор на судно завчасно.

 

Термінове авіаперевезення вантажів: вартість може бути вище, через можливі додаткові витрат, такі як використання сухого льоду, залучення співробітників авіакомпанії до контролю температурного режиму на вимогу замовника.

 

Служба контролю якості / Quality Control Service: +380634514884

Поиск по сайту

TBNCOM news
Trucks news
Новинки техники грузоперевозок
Avto news
Авто новости
Avto news
Новости автогрузоперевозок
Avia news
Новости авиагрузоперевозок
Rail news
Новости железнодорожных грузоперевозок
Shipping news
Новости морских грузоперевозок
Customs news
Новости таможни грузоперевозок
news space transportation
Новости космогрузоперевозок
Транспортные новости
Новости Компании

Транспорт опросы
Рефрижератор до 3,5 т Какой выгодней, практичней, надежней?
Всего ответов: 371

Статистика

Онлайн всего: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0

Copyright TBN company. комплексное решение доставки грузов из любой точки мира © 1999-2017