menu

Перевезення Білорусь Україна. Доставка з/в Білорусі. Імпорт, експорт Білорусі. Вантажоперевезення комерційних вантажів будь-якої складності, оперативно і надійно

Важливо! Попередньо ознайомтеся з обмеженнями, правилами митного оформлення, митних платежів та перевезень при експорті/імпорті Білорусі. Проконсультуйтеся у фахівця по напрямку як вирішити Ваші запитання (інформація на сторінці нижче). Це дозволить уникнути тяганини з митними органами при доставці і зайвих витрат з транспортними компаніями.   

 • Міжнародна Кур'єрська Служба експрес доставки вантажів
 • Послуги імпортера/експортера, закупка/продаж товарів в Білорусі
 • Автомобільні перевезення збірних вантажів
 • Повітряні вантажоперевезення
 • Документарна підтримка і консалтинг ЗЕД клієнта
 • Залізничні перевезення
 • Морські перевезення збірних вантажів (LCL)
 • Морські контейнерні перевезення (FCL)
 • Мультимодальні перевезення
 • Обслуговування на консолідаційних складах
 • Проектні перевезення
 • Перевезення небезпечних вантажів
 • Перевезення вантажів на будь-яких умовах INCOTERMS від EXW до DDP
 • Страхування вантажів
 • Експортне та імпортне митне оформлення

  Представництва регіональних партнерів з вантажоперевезень всіма видами транспорту в Білорусі: Мінськ, Гомель, Могильов, Вітебськ, Гродно, Брест.

Авіаперевезення Білорусь

  Авіадоставка з Білорусі - найшвидший спосіб перевезення вантажів. При відправці Вашого карго з Білорусі наші агенти заберуть вантаж у відправника, кваліфікований персонал обробить і оформить експортні декларації, а також всі необхідні документи в аеропорту. По прибуттю вантаж приймається в аеропорту України з повним митним очищенням. В результаті клієнт отримує вантаж без необхідності самостійно оформляти документи. Ми використовуємо прямий експорт від місцевих авіакомпаній в Білорусі, тому тарифи мінімальні. Відправка вантажів в Білорусь проходить за аналогічною схемою. Ми забираємо вантаж у клієнта, оформляємо і відправляємо вантажоодержувачу. Виконуємо попередній прорахунок, оперативне бронювання, реальний запит статусу знаходження вантажу. За консультацією та прорахунками зверніться за телефоном +38 (067) 825 51 51 або оформіть простий запит нижче.

Морські перевезення Білорусь 

  Доставка контейнера з Білорусі: ми можемо доставити як повний контейнер з Білорусі (FCL), так і збірні вантажі з Білорусі (неповний контейнер LCL), що істотно заощадить вартість доставки з Білорусі. Морські перевезення вантажів виконуються провідними судноплавними компаніями CSCL, COSCO, WANHAI, OOCL, MSC, YANGMING, PIL, EVER GREEN, MAERSK, CMA, ZIM та ін. Можливі варіанти швидкого, за помірними цінами перевезення морським транспортом, економнішого - тривалішого. Ми можемо організувати обслуговування від дверей до дверей з Білорусі в порти Європи, Чорного моря, Середземного моря. Спеціальними контейнерами: перевезення заморожених вантажів рефрижераторними контейнерами (рефконтейнер), компаніями EVERGREEN, COSCO, MOL, APL, YML і MSC, які включають в себе перевезення м'яса, овочів, фруктів, морських продуктів. Детальніше ознайомитися з правилами як перевозять контейнер.

Мультимодальні перевезення Білорусь

  Мультимодальні вантажоперевезення з Білорусі в Східну Європу (Естонія, Латвія, Литва, Україна, Молдова), Росію, Центральну Азію (Узбекистан, Киргизстан, Туркменістан, Таджикистан), Північну Європу (Данія, Норвегія, Швеція, Фінляндія), Грузію, Вірменію, Азербайджан. Мультимодальні перевезення вантажів виконуються від дверей до дверей: перевезення морським і залізничним транспортом, морські та автоперевезення, морським і річковим транспортом.

Морські + Автоперевезення Білорусь

  Виконуються за схемою: пункт відправки в Білорусі - Одеса порт, Іллічівськ порт, Південний, Херсон, Миколаїв, Маріуполь; або Гдиня / Гданськ порт - пункт призначення, Київ, Кишинів, Мінськ, інші міста Європи; або - порт Санкт-Петербург, Москва, Твер, Кишинів, Тихвін, Великий Новгород, інші міста Росії. або - Котка / Рига / Таллінн порти міст Росії; або порт Поті в Грузію, Вірменію, Азербайджан, Казахстан.

Морські + залізничні перевезення Білорусь

  Виконуються в: Одеса порт Кишинів, Мінськ, Гомель, Могильов, Вітебськ, Гродно, Брест, інші міста Європи та Росії - порт Східний / Владивосток порт, в Челябінськ, Єкатеринбург, Новосибірськ, Іркутськ, Самара, Москва, Казань, Перм, інші міста Росії.

Консолідаційний склад Білорусь

  Складські термінали для консолідації в портах Європи. Ми можемо надати клієнтам широкий спектр послуг складського зберігання та складування різних товарів, транспортування, розподілу, упаковки, маркування, зважування, вимірювання, упаковки плівкою та інші послуги.

Автомобільні перевезення Білорусь

  Вантажоперевезення в міста Білорусі: Кишинів, Мінськ, Гомель, Могильов, Вітебськ, Гродно, Брест. Залежно від характеру вантажу і побажань замовника ми можемо надати Вам тентовані і цільнометалічні автомобілі вантажопідйомністю від 2 до 20 тонн, ізотермічні і рефрижераторні фургони малої і великої тоннажності, контейнеровози, зерновози, лісовози, муковози, плитовози, самоскиди, коневози, кормовози, газовози, відкриті платформи для негабаритних вантажів, скотовози, різну спецтехніку, трубовози, цементовози, яхтовози, автовози, автоцистерни для перевезення наливних вантажів.

Кур'єрська доставка в Білорусь

  Наші фахівці допоможуть привезти вантаж з України, Росії, Литви та Латвії, Польщі. Тепер ви можете не турбуватися про перевезення меблів, чоловічого, жіночого та дитячого одягу, парфумерії та косметики, аудіо та відео апаратури, телефонів і смартфонів. Ми доставимо подарунок вашим близьким безпосередньо до дня народження, весілля чи будь-якого іншого свята.

Митні послуги в Білорусі

  Послуги митного брокера: подача заявки на імпорт і експорт товарів, митне оформлення, огляд товару та інші послуги пов'язані з митними формальностями, послуги з транзиту. Документація імпорту; експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження. Інші спеціальні послуги митного очищення.

Вартість перевезення з / в Білорусі вантажів, вартість доставки з / в Білорусі товару. Терміни доставки з Білорусі.

Скільки коштує доставка з Білорусі оперативно порахує менеджер по Вашому запиту:

Як до Вас звертатись *:
Ваш E-mail для зв'язку *:
Контактний телефон:
Зміст запиту *:

 АВИАПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
тел.: +38 067 551 27 74
Viber, WhatsApp: +38 093 047 16 63
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net

МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ 
Менеджер направления
тел.: +38 067 583 38 24
Viber, WhatsApp: 
+38 067 583 38 24
скайп: tbncompany
эл. адрес: tbncom@ukr.net
 АВТОПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
тел.: +38 067 583 38 24
Viber, WhatsApp: 
+38 067 583 38 24
скайп: tbncompany
эл. адрес: tbncom@ukr.net
ТАМОЖЕННОЕ ОФОРМЛЕНИЕ
 таможенный брокер
тел.: +38 067 583 38 24
Viber, WhatsApp: 
+38 067 583 38 24
скайп: tbncompany
эл. адрес: tbncom@ukr.net
 ИМПОРТ/ЭКСПОРТ
для юр. лиц, для физ. лиц
тел.: 
+38 067 583 38 24
Viber, WhatsApp: 
+38 067 583 38 24
скайп: tbncompany
эл. адрес: tbncom@ukr.net


 
Коли вам потрібне швидке, надійне і персональне обслуговування - ми тут, щоб відповісти.

Імпорт з Білорусі. Послуги імпортера/експортера 

  При необхідності ввезти вантаж (товар) з Білорусі одноразово або на постійній основі виконується повний комплекс зовнішньоекономічної діяльності. Сприяння з постачальниками в Білорусі: пошук, перевірка постачальників за заданими параметрами. Складання зовнішньоекономічних контрактів, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Здійснюємо розрахунок з постачальниками, валютні банківські операції, купівлю валюти. Виконуємо митне оформлення імпорту, без акредитації замовником на митниці, що також виключить необхідність спілкування з представниками митних органів та контролюючих інстанцій. Ця послуга прискорить процедуру і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Здійснюємо найменш витратне транспортування вантажу (товару) маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). Ми доставляємо одиничні (зразки) і повні партії. У комплексі, після проходження формальних митних процедур вантаж доставляється клієнту юридично «готовим» до передачі в торгівлю чи у виробництво. Проконсультуйтеся: +38 (067) 446 75 30, Сергій Терлецький.

Експорт в Білорусь

  Оформлення та відправка вантажу (товару) нерезиденту. Пошук постачальників в Україні, сприяння українським виробникам (постачальникам) в зовнішньоекономічній діяльності. Взаєморозрахунки, всі валютні банківські операції, купівля / продаж валюти. Складання зовнішньоекономічного контракту, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Митне оформлення експорту, без акредитації замовником на митниці, оформлення дозвільних документів експорту, процедури і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Транспортування вантажу (товару), підбір та виконання найменш витратного перевезення - використовуючи консолідаційні склади доставляємо як одиничні партії (зразки), так і повні - маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). Проконсультуйтесь: +38 (067) 446 75 30, Сергій Терлецький.

Доставка з Білорусі для приватних осіб

  Як відбувається доставка з Білорусі: Вантаж, (куплений товар у Білорусі) відправляється на найближчий склад в Білорусі. Виконується перевезення з Білорусі на склад в Україні. Замовник може забрати вантаж (товар) самостійно або виконується відправка будь-якою кур'єрською службою України на найближче відділення зручне для Замовника.

Купити в Білорусі

  Ми можемо купити з доставкою в Білорусі товари, запчастини, обладнання та інше, розрахуватися з Вашим постачальником (оплатити товар), доставити в Україну у відповідності з усіма законами і правилами митного контролю та оформлення, із закриттям експортних і транзитних документів, з оплатою всіх податків і мит, що заощадить Вам істотно вартість покупки в Білорусі. Можливе перевезення особистих речей без зайвих незручностей для Замовника: затамажівать / розмитнювати вантаж, як перевезення для приватної особи.

Доставка в Білорусь для приватних осіб

  Як відбувається перевезення в Білорусь: Замовник доставляє вантаж (товар) на склад самостійно або відправляє будь-якою зручною кур'єрською службою України на склад TBNcom. Виконується при необхідності митне оформлення вантажу та перевезення з України в Білорусь, з доставкою курєрською службою Білорусь за адресою Замовника.

Пошта Білорусь

Відстеження з Білорусі посилок

BelpostBelpost (Белпочта)