menu

Перевезення Франція Україна. Доставка з/у Францію. Імпорт, експорт Франції. Вантажоперевезення комерційних вантажів будь-якої складності, оперативно і надійно

 • Автомобільні перевезення збірних вантажів
 • Повітряні вантажоперевезення
 • Документарна підтримка і консалтинг ЗЕД клієнта
 • Залізничні перевезення
 • Морські перевезення збірних вантажів (LCL)
 • Морські контейнерні перевезення (FCL)
 • Мультимодальні перевезення
 • Обслуговування на консолідаційних складах
 • Проектні перевезення
 • Перевезення небезпечних вантажів
 • Перевезення вантажів на будь-яких умовах INCOTERMS від EXW до DDP
 • Страхування вантажів
 • Експортне та імпортне митне оформлення

Важливо! Попередньо ознайомтеся з обмеженнями, правилами митного оформлення, митних платежів та перевезень при експорті/імпорті Франції. Проконсультуйтеся у фахівця по напрямку як вирішити Ваші запитання (інформація на сторінці нижче). Це дозволить уникнути тяганини з митними органами при доставці і зайвих витрат з транспортними компаніями.

Авіаперевезення Франція

  Авіадоставка з Франції - найшвидший спосіб перевезення вантажів. При відправці Вашого карго з Франції наші агенти заберуть вантаж у відправника, кваліфікований персонал обробить і оформить експортні декларації, а також всі необхідні документи в аеропорту. По прибуттю вантаж приймається в аеропорту України з повним митним очищенням. У результаті клієнт отримує вантаж без необхідності самостійно оформляти документи. Ми використовуємо прямий експорт від місцевих авіакомпаній у Франції, тому тарифи мінімальні. Відправка вантажів у Францію проходить за аналогічною схемою. Ми забираємо вантаж у клієнта, оформляємо і відправляємо вантажоодержувачу. Виконуємо попередній прорахунок, оперативне бронювання, реальний запит статусу знаходження вантажу. За консультацією та прорахунками зверніться за телефоном +38 (067) 825 51 51 або оформіть простий запит нижче.

Морські перевезення Франція

  Доставка контейнера з Франції: ми можемо доставити як повний контейнер з Франції (FCL), так і збірні вантажі з Франції (неповний контейнер LCL), що істотно заощадить вартість доставки з Франції. Морські перевезення вантажів виконуються провідними судноплавними компаніями CSCL, COSCO, WANHAI, OOCL, MSC, YANGMING, PIL, EVER GREEN, MAERSK, CMA, ZIM та ін. Можливі варіанти швидкого, за помірними цінами перевезення морським транспортом, економнішого - тривалішого. Ми можемо організувати обслуговування від дверей до дверей із Франції в порти Європи, Чорного моря, Середземного моря. Спеціальними контейнерами: перевезення заморожених вантажів рефрижераторними контейнерами (рефконтейнер), компаніями EVERGREEN, COSCO, MOL, APL, YML і MSC, які включають в себе перевезення м'яса, овочів, фруктів, морських продуктів. Детальніше ознайомитися з правилами як перевозять контейнер.

Автомобільні перевезення Франція

   Автоперевезення вантажів у Франції. Партнерська мережа дозволяє доставити вантаж у Франції автомобільним транспортом в будь-яку точку за вказівкою замовника. Також маємо можливість прийняти вантаж за адресою на склад тимчасового зберігання для митного оформлення та виконання формальностей подальшої доставки з Франції.

Митні послуги Франція

  Митне оформлення у Франції (замитнення, розмитнення). Документація імпорту, експортного митного очищення, санітарні інспекції, сертифікат походження, інші спеціальні послуги митного очищення у Франції. Послуги митного брокера у Франції: подача заявки на імпорт і експорт товарів, огляд товару та інші послуги пов'язані з митними формальностями, послуги з транзиту без безпосередньої присутності замовника. Детально ознайомитися з правилами та послугами: митне оформлення.

Склад Франція

  Складська логістика у Франції, складські термінали для консолідації та обробки вантажу. Послуги складу у Франції: ми можемо надати клієнтам широкий спектр послуг складського зберігання та складування різних товарів, транспортування, розподілу, упаковки, маркування, зважування, вимірювання, упаковки плівкою та інші послуги для подальшої відправки, прийому вантажу у Франції.

Мультимодальні перевезення ФранціяМорські + Автоперевезення Франція. Морські + Залізничні перевезення Франція

Вартість перевезення з / у Франції вантажів, вартість доставки з / у Франції товару. Терміни доставки з Франції.

Скільки коштує доставка з Франції оперативно порахує менеджер по Вашому запиту:

Як до Вас звертатись *:
Ваш E-mail для зв'язку *:
Контактний телефон:
Зміст запиту *:

 АВИАПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
тел.: +38 067 551 27 74
Viber, WhatsApp: +38 093 047 16 63
скайп: tbncom12
эл. адрес: tbncom12@ukr.net





МОРСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ 
Менеджер направления
тел.: +38 067 583 38 24
Viber, WhatsApp: 
+38 067 583 38 24
скайп: tbncompany
эл. адрес: tbncom@ukr.net




 АВТОПЕРЕВОЗКИ
Менеджер направления
тел.: +38 067 583 38 24
Viber, WhatsApp: 
+38 067 583 38 24
скайп: tbncompany
эл. адрес: tbncom@ukr.net




ТАМОЖЕННОЕ ОФОРМЛЕНИЕ
 таможенный брокер
тел.: +38 067 583 38 24
Viber, WhatsApp: 
+38 067 583 38 24
скайп: tbncompany
эл. адрес: tbncom@ukr.net




 ИМПОРТ/ЭКСПОРТ
для юр. лиц, для физ. лиц
тел.: 
+38 067 583 38 24
Viber, WhatsApp: 
+38 067 583 38 24
скайп: tbncompany
эл. адрес: tbncom@ukr.net


Імпорт з Франції. Послуги імпортера/експортера 

  При необхідності ввезти вантаж (товар) з Франції одноразово або на постійній основі виконується повний комплекс зовнішньоекономічної діяльності. Сприяння з постачальниками у Франції: пошук, перевірка постачальників за заданими параметрами. Складання зовнішньоекономічних контрактів, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Здійснюємо розрахунок з постачальниками, валютні банківські операції, купівлю валюти. Виконуємо митне оформлення імпорту, без акредитації замовником на митниці, що також виключить необхідність спілкування з представниками митних органів та контролюючих інстанцій. Ця послуга прискорить процедуру і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Здійснюємо найменш витратне транспортування вантажу (товару) маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж\д). Ми доставляємо одиничні (зразки) і повні партії. У комплексі, після проходження формальних митних процедур вантаж доставляється клієнту юридично «готовим» до передачі в торгівлю чи у виробництво. Проконсультуйтеся: +38 (067) 446 75 30, Сергій Терлецький.

Експорт у Францію

  Оформлення та відправка вантажу (товару) нерезиденту. Пошук постачальників в Україні, сприяння українським виробникам (постачальникам) в зовнішньоекономічній діяльності. Взаєморозрахунки, всі валютні банківські операції, купівля / продаж валюти. Складання зовнішньоекономічного контракту, оформлення товаросупровідних документів (інвойси, специфікації, пакувальні листи). Митне оформлення експорту, без акредитації замовником на митниці, оформлення дозвільних документів експорту, процедури і правильне оформлення зовнішньоекономічної операції. Транспортування вантажу (товару), підбір та виконання найменш витратного перевезення - використовуючи консолідаційні склади доставляємо як одиничні партії (зразки), так і повні - маючи можливість використовувати всі доступні види транспортування (авто, авіа, море, ж/д). Проконсультуйтесь: +38 (067) 446 75 30, Сергій Терлецький.

Доставка із Франції для приватних осіб

  Як відбувається доставка: Вантаж (куплений товар у Франції) відправляється на найближчий склад. Виконується перевезення із Франції на склад в Україні. Замовник може забрати вантаж (товар) самостійно або виконується відправка будь-якою кур'єрською службою України на найближче відділення зручне для Замовника.

Купити у Франції

  Ми можемо купити з доставкою у Франції товари, запчастини, обладнання та інше, розрахуватися з Вашим постачальником (оплатити товар), доставити в Україну у відповідності з усіма законами і правилами митного контролю та оформлення, із закриттям експортних і транзитних документів (EX, T1), з оплатою всіх податків та мит і, що важливо для Вашого продавця, поверненням ПДВ (VAT), що заощадить Вам істотно вартість покупки у Франції. Можливе перевезення особистих речей без зайвих незручностей для Замовника: замитнити / розмитнити вантаж, як перевезення для приватної особи.

Доставка у Францію для приватних осіб

  Як відбувається перевезення у Францію: Замовник доставляє вантаж (товар) на склад самостійно або відправляє будь-якою зручною кур'єрською службою України на склад TBNcom в Києві. При необхідності виконується митне оформлення вантажу та перевезення з України у Францію, з доставкою курєрською службою Франції за адресою Замовника.

Пошта Франції
Відстеження із Франції посилок

Chronopost InternationalChronopost International (Chronopost Intarnational)   Державний експрес оператор Франції. ЕМС Франції. (Хроноп). Відстеження відправлень Chronopost: підтримується.

La Poste ColissimoLa Poste Colissimo   Державний поштовий оператор Франції. Пошта Франції. (Посилки). Відстеження посилок Франції: підтримується.

La PosteLa Poste   Федеральний поштовий оператор Франції. (Реєстровані відправлення, листи). Відстеження поштових відправлень Франції: підтримується.

SodexiSodexi   Французький міжнародний оператор експрес доставки на базі Air France Cargo і Geo Post. Відстеження відправлень Sodexi: підтримується.

ExapaqExapaq   Мережа французьких локальних експрес кур'єрів. Партнер DPD. Відстеження відправлень Exapaq: підтримується.

Морські контейнерні перевезення Франції. Відстеження контейнерів.

Ocean Tracing

     

      

     

Кур'єрські служби Франції

      

Співпраця в Франції