menu
Главная » Статьи » Як визначити код КВЕД » Загальні положення

Інформація та телекомунікації
СекціяНазва видів економічної діяльності та пояснення до них
J

Інформація та телекомунікації

Ця секція включає виробництво і поширення інформації та культурного продукту, забезпечення способу передавання та поширення цих продуктів, а також даних та інформації, діяльність у сфері інформаційних технологій, оброблення даних та іншу діяльність у сфері інформаційних послуг. 
Основними складовими цієї секції є: видавнича діяльність, яка включає видання програмного забезпечення (розділ 58); виробництво фільмів і видання звукозаписів (розділ 59); діяльність у сфері радіомовлення і телебачення (розділ 60); діяльність у сфері телекомунікації (розділ 61); діяльність у сфері інформаційних технологій (розділ 62) та надання інших інформаційних послуг (розділ 63). 
Видавнича діяльність включає придбання авторських прав на контент (інформаційні продукти) і забезпечення доступу до контенту для широкого загалу шляхом залучення до тиражування (копіювання) та поширення цього контенту в різних формах. До цієї секції включено всі можливі форми видавництва (у друкованій, електронній або аудіоформі, у мережі Інтернет, у вигляді мультимедійних продуктів тощо). 
Діяльність, пов'язана з виробництвом і поширенням телевізійних програм, охоплює розділи 5960 і 61, в яких описані різні етапи цього процесу. Виробництво кінофільмів, телесеріалів тощо здійснюють у рамках діяльності, яка описана в розділі 59. Розділ 59 також включає виробництво радіо- і телевізійних програм, у той час як трансляцію цих програм, а також новин у прямому ефірі відносять до розділу 60. Радіомовлення і трансляцію програм безпосередньо їх виробником також включені до розділу 60. Поширення пакетів телепрограм третіми особами без перетворення змісту віднесено до розділу 61. Воно може здійснюватися з використанням прямого радіо- і телевізійного мовлення, систем супутникового або проводового зв'язку.

складається з наступних розділів:

РозділНазва
58

Видавнича діяльність

59

Виробництво кіно- та відеофільмів, телевізійних програм, видання звукозаписів

60

Діяльність у сфері радіомовлення та телевізійного мовлення

61

Телекомунікації (електрозв'язок)

62

Комп'ютерне програмування, консультування та пов'язана з ними діяльність

63

Надання інформаційних послугИсточник: Інформація та телекомунікації
Категория: Загальні положення | Добавил: TBN (02.10.2013)
Просмотров: 1403 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar